Ticari Web Sitesi

Ticari Web SitesiTicari Site Demoları
İş yerinizi internet sayesinde tüm dünyaya duyurmak, yeni müşteriler kazanmak artık çok kolay. Çok uygun fiyatlarla artık  iş yerinizin de bir web sayfası olabilir.
 

Kişisel Web Sitesi

Kişisel Web SayfasıKişisel Site Demoları
Kendinizi tanıtmak, yeni arkadaşlar bulmak, fikir ve yazılar paylaşmak için kendinize özel bir site yaptırmak çok kolay ve çok uygun fiyatlarla sizi bekliyor.
 

Portal - Forum

Forum - Portal - Köy Dernek SitesiFORUM PORTAL
Değişik bir çok bilgi, döküman, program, resim, video vs içeren bir site yaptırmak isterseniz yüksek ücret ve zaman kaybetmeden sitenize sahip olabilirsiniz.
 

Domain - Hosting

Domain Hosting HizmetleriDOMAİN HOSTİNG
Birçok özelliği içinde barındıran yüksek kotalı iade garantili barındırma ve domain tescil işlemleri yapılmaktadır.
 

NEDEN BİZİ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ ?

 

 

 

 

     Web sayfası yaptırmaya karar verdiniz ve araştırma içindiseniz, dikkat etmeniz gereken ve farkımızı ortaya koyan bazı detaylar şunlardır.

 

- Web sayfalarının yıllık yenileme ücretleri: Çoğu uygun fiyatlı görünen firma domain hosting yıllık yenileme bedelinin yanında her yıl site ücretini de yenileme adı altında tekrar talep etmektedir. Bizde her yıl sadece domain ve hosting ücretini ödersiniz.

 

- Uygun fiyatlarla bulduğunuz web sayfalarının kontrol panellerinin (yönetilebilir) olup olmadığını kontrol ediniz, kontrol paneli sayesinde site içeriğinde düzenleme yapabilirsiniz, aksi halde her değişiklik için siteyi yaptırdığınız yere ücret ödemek zorunda kalırsınız. Bizde tüm sitelerin kontrol paneli bulunmaktadır.

 

- Yaptırdığınız sitenin arama motorlarında bulunabilirliliği ve arama motorlarına göre kodlanmış (Seo) olmasına dikkat ediniz, arama motorları çok daha hızlı büyümenizi sağlayacaktır. Bizde tüm sitelerin Seo uygulaması yapılmıştır.

 

- Ufak değişiklikler, Hosting kota ve trafk aşımlarında, Site panel eğitimleri, küçük eklentiler vs ekstra bedeller ödemek zorunda kalmazsınız.

 

Link Panosu --