İnfo mail adresine nasıl giriş yapılır ?

Sizinsayfaniz.Com


İnfo mail adresine nasıl giriş yapılır ?

   Kurumsal mail adreslerine web üzerinden, Outlook benzeri programlardan, akıllı mobil cihazlarınızdan ve tabletlerinizden erişebilirsiniz.

   Web üzerinden kurumsal  info mail girişi:
    Kurumsal mail adreslerinize hizmet aldığınız firmaya göre değişiklik göstersede genel olarak adresinizin önüne webmail. ekleyerek erişebilirsiniz. Bu adres sadece size özeldir diğer mail adreslerine bu adres üzerinden giriş yapamazsınız. aynı zamanda sizde kendi adresinize başka bir yerden giriş yapamazsınız. 
   Web üzerinde kurumsal giriş adresiniz örneğin info@sizinsayfaniz.com adresi için webmail.sizinsayfaniz.com olucaktır.Hemen mail adresi siparişi vermek için Tıklayın

Microsoft Outlook üzerinden Mail Girişi : 
    Microsoft outlook veya benzeri Pop3 destekli programlardan mail adreslerinize giriş yapmak için mail adreslerinizi programıza tanıtmanız gerekmektedir. Kurumsal mail adreslerini kullanmanın en güvenli ve kolay yolu pop3 destekli bir program kullanmaktır. En yaygın kullanılan mail programı Microsoft Outlook tur. Outlook kurulum sayfamızdan nasıl kurulum yapacağınızı detaylı inceleyebilirsiniz.

    Şirket uzantılı mail adresine nasıl girilir sorusunun tek bir cevabı olmadığını unutmayın. Çünki giriş adresi şirket uzantılı mail adresi açma konusunda hizmet aldığınız firmanın kullandığı mail server sistemine göre değişiklik göstermektedir. Ama yazımızda da belirttiğimiz gibi ilk deneyebilecekleriniz web adresinizin önüne  webmail. mail. eposta. seçeneklerini ekleyerek giriş ekranının gelip gelmediğini kontrol etmek olmalıdır.

Pan Ver
Güncelleme :8.12.2017 | Okuma :58853 | Yorum :0 | Puan:2

İnfo mail adresine nasıl giriş yapılır ? Yorumlar - Sorular